Koncert nad koncertami!

Listopadowy koncert Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej Grandioso był wyjątkowy! Klasa 1eg miała ogromną przyjemność uczestniczenia w nim i kibicowania jednej z uczennic - Sandrze Stanios - która należy do zespołu. Stuosobowa orkiestra dała nadzwyczajny popis nie tylko muzycznych umiejętności. Wykonywanym utworom towarzyszyły występy taneczne, efekty świetlne.

Orkiestra zagrała uwerturę Bajka Stanisława Moniuszki, muzykę z filmów Jak wytresować smoka i Terminal, argentyńskie Malambo z baletu Estancia Alberto Ginastery. W drugiej części koncertu młodzież wykonała sceniczną wersję swojego tegorocznego show #It Is Not Too Late, podczas którego zaprezentowała się sekcja Color Guards z kolorowymi flagami. A oprócz tego zagrali muzykę popularną z repertuaru Daft Punk, Pitbull`a, Christiny Aguilery, Eda Sheerana.

Orkiestrą dyrygował Pan Dariusz Krajewski, choć nie tylko. W tej roli mogła się również sprawdzić jedna osoba z publiczności. I... udało się! Orkiestra zagrała i to jak! Zobaczcie sami na zdjęciach.

Zdjęcia są dostępne w dziale Galeria. - TUTAJ