Samorząd Uczniowski 2021-2022

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022:

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Aleksandra Żarłok, klasa 3C

Zastępca Przewodniczącej - Zuzanna Kozłowska, klasa 3C

Minister do Spraw Wewnętrznych - Amelia Nostitz-Jackowska, klasa 3C

Minister do Spraw Zewnętrznych - Zuzanna Gurnik, klasa 3C

Minister Sportu i Rekreacji - Ewelina Piecyk, klasa 3C

Minister do Spraw Pilnych - Franciszek Borycki, klasa 3C

Minister Kultury i Humoru - Oliwia Katus, klasa 3B

Minister Interakcji Uczniowskiej - Zofia Marek, klasa 2E

Minister do Spraw Uczniowskich i Nauczycielskich - klasa 3C

 

 

Samorząd Uczniowski 2018/2019

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019:

Aleksandra Adamczyk - przewodnicząca

Kinga Dróżdż - zastępca przewodniczącej

Julia Strzałkowska - minister do spraw kontaktu z gronem pedagogicznym

Oliwia Kopyt - minister do spraw relacji międzyuczniowskich

Natalia Nachyła - minister sportu

Natalia Greliak - minister spraw wewnętrznych

Natalia Dębska - minister do spraw ochrony ucznia

Paulina Warchoł - minister do spraw zewnętrznych

Maria Kacprzak - minister kultury

Czytaj więcej: Samorząd Uczniowski 2018/2019

Samorząd Uczniowski 2017/2018

Skład Samorządu Uczniowskiego III Liceum Ogólnokształcącego im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu

Julia Ziembicka kl. II H - przewodnicząca

Oliwia Górka kl. II H - zastępca przewodniczącej

Zuzanna Klochowicz kl. I E - minister spraw wewnętrznych

Arkadiusz Kobza kl. II H - minister sportu

Julia Kocoń kl. II E - minister do spraw ochrony praw ucznia

Wiktoria Kosakowska kl. II H - minister do spraw kontaktu z gronem pedagogicznym

Mateusz Kot kl. II H - minister do spraw PR

Weronika Kozuń kl. II H - minister kultury

Patryk Suchecki kl. III C - minister spraw zewnętrznych

 

 

Samorząd Uczniowski 2015/2016

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Joanna Woźniak

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Klaudia Czerwonka (kl. 2B)
Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, Protokolant - Anna Rutka (kl. 2B)
Pomocnicy:
Martyna Markiewicz (kl. 3C)
Agata Cierpisz (kl. 3B)
Aleksandra Halicka (kl. 3B)
Krystian Janiszewski (kl. 2A)
Dawid Smoter (kl. 2B)
Fryderyk Małyszczuk (kl. 1D)
Marcin Gałek (kl. 1E)
Luiza Wąsik (kl. 1A)