Tenis stołowy chłopców

W dniu 4 grudnia 2014 roku, w ramach XI Radomskiej Olimpiady Młodzieży, odbyły się zawody w tenisie stołowym chłopców - reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej: Tenis stołowy chłopców

Piłka ręczna dziewcząt

W ramach XI Radomskiej Olimpiady Młodzieży odbyły się zawody międzyszkolne w piłce ręcznej dziewcząt.

Czytaj więcej: Piłka ręczna dziewcząt

Sztafetowe Biegi Przełajowe

9 października 2014 roku, w ramach XI Radomskiej Olimpiady Młodzieży, zostały zorganizowane sztafetowe biegi przełajowe w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasze liceum było reprezentowane przez drużyny w obu kategoriach. Opiekunami uczniów byli nauczyciele wychowania fizycznego III LO w Radomiu: mgr Andrzej Wall oraz mgr Maciej Gos. Uczennice naszego liceum wywalczyły podczas tych zawodów III miejsce, zaś chłopcy - IV miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej: Sztafetowe Biegi Przełajowe