Podsumowanie Radomskiej Olimpiady Młodzieży

Podczas podsumowania XIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży nasze liceum otrzymało nagrodę za zdobycie III miejsca w rywalizacji dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

 

 

Piłka ręczna dziewcząt

Reprezentacja naszego liceum zajęła 3. miejsce w piłce ręcznej dziewcząt podczas XIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Serdecznie gratulujemy!

 

Tenis Stołowy Drużynowy Chłopców

9 grudnia 2016 roku odbyły się zawody drużynowe w tenisie stołowym w ramach XIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Nasza szkolna drużyna w składzie: Rzepecki Maciej (3A), Samborski Konrad (1E) oraz Sieczak Marcin (1D) zajęła w tych zawodach VI miejsce. Serdecznie gratulujemy. :)

Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt

8 grudnia 2016 roku odbyły się zawody drużynowe w tenisie stołowym w ramach XIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Nasza szkolna drużyna w składzie: Kurek Sylwia (3D), Rutka Anna (3B), Woźniak Urszula (2G) oraz Żurek Katarzyna (3E) zajęła w tych zawodach III miejsce. Serdecznie gratulujemy. :)